Egutegia

 

Etorkizunean emango diren txapelketak:

 

2020  DENBORALDIA

 

DATA TXAPELKETA LEKUA ADINA BASES IZEN EMATEA
Urtarrila 17 ostirala Bidasoa Kopa - Sailkapen Fasea Hondarribia Sub-14 BASES  Chess-results
Urtarrila 26 igandea Bidasoa Kopa - Final Fasea eta Kontsolamendu Fasea Irun Sub-14 BASES  Chess-results
Otsaila 28 ostirala Irunaldeko Banakako Eskola Txapelketa Irun 9-14 BASES  Chess-results
Martzoa 13 ostirala Irunaldeko Taldeko Eskola Txapelketa Irun 9-14 BASES  Chess-results
4-11 apirila XLIII Nazioarteko Donostiako Hiria  (Bertan behera utzi) Donostia Absolutua FGA  

 

 

2019  DENBORALDIA

 

irailak 28, larunbata                      Gipuzkoako banakako xake azkarreko txapelketa    (Donostia)   Bases      Chess-Results

urriak 5 larunbata                          Gipuzkoako taldekako xake azkarreko txapelketa  (Donostia)    Bases      Chess-Results

urriatik azarora larunbatetan       Gipuzkoako banakako xake txapelketa erritmo mantxoan (Donostia)      Bases Absoluto  -  Bases 2ª y 3ª 

Urriak 20tik abenduak 1eraino    Gipuzkoako Kadete txapelketa (Donostia)               Bases         Chess-Results

Azaroak 3, igandea            V. Donostia Hiria Emakumeak        

Informazioa:  943 483470 - 688 614040 email: E-mail hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta izatea behar duzu hau ikusteko.

Azaroak 22, ostirala      Bidasoa eskolarteko urriko opena (A.VV Ventas, Irun)     Bases       Chess-results

Azaroak 23,  larunbata     II  Expochess Vitoria-Gazteiz Txapelketa                           Bases

Abendua 1, igandea        XXIV San Andres Txapelketa (Azkoitia)                               Bases        Chess-results

Abendua 8,  igandea       VI  Promoción Sestao Txapelketa                                         Bases       Chess-results

Abendua 15. Igandea      IV. Hondarribia-Marlaxka gabonetako xake jaialdia          Bases        Chess-results

Abendua 15. Igandea      III Xake Pobreziari Txapelketa Aktiboa                                Kartela      Chess-results

Abendua 22 Igandea       Jubenil Gipuzkoako Txapelketa                                                               Chess-results

Jarrai ezazu  Ander Tafall

Abendua 26 Osteguna    Zumaiako gabonetako Xake Txapelketa                             Bases         Sub-14            Helduak

 

 Jarrai ezazu gure jokalariak Gipuzkoako banakako Xake Txapelketan

 

Gorena eta Lehenengo maila Sahilkapena  (Azpeitia)           Info64

 

 POSTUA JOKALARIA POSTUA BUCHOLZ
 1.  Alejandro Franco  6.5  25.0
 2.  Patxi Moreno  5.0  28.5 
 3.  Nathaniel Capote  5.0  24.0
 7.  Ander Tafall  4.0  23.0
 13.  Iker Arri  3.0  21.5
 20. Xabier Ruiz  0.5 18.0

 

 

Bigarren maila   (Donostia):      Chess-Resutls                (Azpeitia)      Info64

 

2. Maila "A" taldea sahilkapena  (Donostia)

 

 POSTUA JOKALARIA PUNTUAK BUCHOLZ
 1.  Juan Rodriguez  4.0 11.5
 2.  Alex Odriozola  3.5 12.5
 3.  Carlos Pascual  3.5 11.0
 12.  Ricardo Campos  2.0 9.0
 14.  Enara García  0.5 10.5

 

Hirugarren maila (Hondarribia):     Chess-Results                  ( Donostia)    Chess-Results

              (Azpeitia)      Info64

 

 3. Maila "C" taldea sahilkapena  (Hondarribia)

 

 POSTUA JOKALARIA PUNTUAK  BUCHOLZ
 1.  Antonio Martin  5.5  26.5
 2.  Jokin Etxaniz  5.5  26.0
 3.  Edu Tellechea  4.5  28.5
 5.  Iñaki Barros  4.0  25.0
 9.  Ibon Junior  3.5  23.0
 11.  Ibon Muñoz  3.0  23.0
 14.  Pablo Conde  2.5  19.0
 19. Ion Larrarte  0.5  19.0

 

Cadete sahilkapena  (Donostia)         Chess-results

 

 POSTUA JOKALARIA PUNTUAK BUCHOLZ
 1.  Aimar Alvarez  6.5  25.5
 2.  Markel Vesga  5.0  28.0
 3.  Iker Garcia  5.0  26.5
 17.  Ibon Muñoz Junior  2.5  18.0
 20.  Yeray Ordoki  0.0  16.5

 

 

                             

                                                                                      EGUTEGIA JAISTEA

 calendario 1 min