2020 denboraldia

Bidasoa Xake Klubak, hurrengo taldekakoen txapelketan parte hartuko du, Gipuzkoako ligan, hiru taldekin: A,B eta C.

 

GIPUZKOAKO TALDEKAKO TXAPELKETA 2020, HIRUGARREN MAILA B TALDEA

INDARREN HURRENKERA: 

 

 BIDASOA X. K.  "A"

 BIDASOA X. K.  "B"

 BIDASOA X. K.  "C"

1- Manuel Mayo Martinez 1- Asier Cuesta Senosiain (Kap) 1- Ibon Muñoz Moares
2- F.J Torres Ganuza 2- Ander Uranga Odriozola 2- Ibon Muñoz Ferreira
3- Ibai Dorronsoro Larbide 3- Juan Antonio Pereira Varela 3-  Pablo Condo Kurth (Kap)
4- Ramón Nogues Fernández 4- Ricardo Campos Urbaneja 4-  Andres Prieto Rivada
5- Antonio Cruz-Lopez Claret 5- Eduardo Tellechea Castelló 5-  Suhar Cabello Viña
6- Andoni Orube Bona 6- Antonio Martin Ginés 6-  Beñat Ausin Rubio 
7- Iker Arri Martinez (Kap) 7- Iñaki Barros Roca 7-  Nathaniel Ibarra Whittecar
8- Carlos Pascual Cuadrado 8- Rafael Garcia-Otxoa Madrid 8- Gael Hinojosa Arteaga 
    9- Ander Quiñones Gonzalez 
    10- Monica Paredes Paes
    11- Araceli Lozano Miguelez
    12- José Ignacio Rubio Calvo 
    13- Oier Urtizberea Garcia
    14- Tomax Kanpandegi Arretxe 

 

 

 

 Bigarren kategoriara igotzeko play Off-erako sailkatutako taldeak

 

  1/4 FINAL FINALERDIA FINALA
 Bidasoa A  -  Bergara    
 Fortuna B  -  Beraun Bera B    
 Kbi Zumaia  -  Billabona D    3. ETA 4. POSTUA
 Gros L  -  Bidasoa B    

 

 

SAILKAPENA

PUNTUAK

1. Bidasoa A 31,5
2. Bidasoa B 27
3. Beraun Bera B 20
4. Gros K 13
5. Bidasoa C 12,5
6. Gros Ñ 11,5
7. Gros N 11
8. Gros M 9
9. Hondarribia-Marlaxka D 5,5

 

EGUTEGIA

 

1.jardunaldia  (urtarrilak 11)

Bidasoa "C" 4 - 0 H.Marlaxka "D"
Beraun Bera "B" 3 - 1 Gros "K"
Bidasoa "A" 4 - 0 Gros "N"
Gros "Ñ" 1,5-2,5 Gros "M"
Bidasoa "B" - Descanso

 

2.jardunaldia (urtarrilak 18)

Gros "N" 2 - 2- Gros "Ñ"
Gros "K" 0 - 4 Bidasoa "A"
H.Marlaxka "D" 0,5- 3,5 Beraun Bera "B"
Bidasoa "B" 4 - 0 Bidasoa "C"
Gros "M" - Descanso

 

3.jardunaldia  (urtarrilak 25)

Beraun Bera "B" 0 - 4 Bidasoa "B"
Bidasoa "A" 4 - 0 H.Marlaxka "D"
Gros "Ñ" 1 - 3 Gros "K"
Gros "M" 1 - 3 Gros "N"
Bidasoa "C"   Descanso

 

4.jardunaldia (otsailak 1)  

Bidasoa "C" 0 - 4 Beraun Bera  "B"
Gros "K" 3 - 1 Gros "M"
H.Marlaxka "D" 2 - 2 Gros "Ñ"
Bidasoa "B" 0,5-3,5 Bidasoa "A"
Gros "N" - Descanso

 

5.jardunaldia (otsailak 8)

Bidasoa "A" 4-0 Bidasoa "C"
Gros "Ñ" 0-4 Bidasoa "B"
Gros "M" 3-1 H.Marlaxka "D"
Gros "N" 2-2 Gros "K"
Beraun Bera "B" - Descanso

 6.jardunaldia (otsailak 15)

H,Marlaxka "D" 1-3 Gros "N"
Bidasoa "B" 3,5-0,5 Gros "M"
Bidasoa "C" 0-4 Gros Ñ"
Beraun Bera "B" 0-4 Bidasoa "A"
Gros "K" - Descanso

 

7.jardunaldia (otsailak 22)

Gros "Ñ" 1-3 Beraun Bera "B"
Gros "M" 1,5-2,5 Bidasoa "C"
Gros "N" 0-4 Bidasoa "B"
Gros "K" 3-1 H.Marlaxka "D"
Bidasoa "A" - Descanso

8.jardunaldia (otsailak 29)

Bidasoa "B" 3-1 Gros "K"
Bidasoa "C" 4-0 Gros "N"
Beraun Bera "B" 3,5-0,5 Gros "M"
Bidasoa "A" 4-0 Gros "Ñ"
H.Marlaxka "D" - Descanso

 

9.jardunaldia (martxoak 7)

H.Marlaxka "D" 0-4 Bidasoa "B"
Gros "M" 0-4 Bidasoa "A"
Gros "N" 1-3 Beraun Bera "B"
Gros "K" 2-2 Bidasoa "C"
Gros "Ñ" - Descanso
 

Sponsor principal

Servos Agencia Inmobiliaria

Entidad financiera referente

laboral kutxa